• موقعیت مکانی
    ایران, تهران
  • برنامه کاری
    همه روزه 8:00 - 22:00
  • مشاوره رایگان
    09126457527
Homeدرباره ما
خانه درباره ما

 

صنعت باران به پشتوانه سالها کار و تجربه در تولید انواع تجهیزات سیستم های برودتی سرمایشی و گرمایشی و اجرای سیستم تهویه مطبوع برودتی سرمایشی و گرمایشی، مفتخریم تا در کنار تولید این تجهیزات کلیه صنایع را برای تجهیز و راه اندازی انواع سیستم های برودتی و سرمایش یاری کنیم.

ما در اجرای پروژه های سرمایشی و سیستم های تهویه مطبوع شامل سردخانه های صنعتی، تونل انجماد،‌ سیستم های تهویه مطبوع، سردخانه های کشتی، سردخانه لنج صیادی، پکیج های پشت بامی،‌ پکیج های سرمایش دیتا سنتر و یخچال های خودرویی تجربه و توانایی خود را به اثبات رسانده ایم.

صنایع برودتی حرارتی صنعت باران به پشتوانه پرسنل سطح بالا و دانش تراز اولی که در داخل مجموعه ایجاد کرده است شما را در راستای اجرای هرچه بهتر انجام پروژه های سرمایشی مشاوره و یاری می دهد.

صتعت باران، طراح و سازنده انواع سیستم های تهویه مطبوع گرمایشی و سرمایشی از جمله انواع چیلر ، مینی چیلر ، هواساز ، یونیت هیتر ، ایرواشر و … در طرح ها و ظرفیت های گوناگون و مطابق با استاندارد های روز صنعت تهویه و تبرید است.

محصولات ما مطابق با نیازها و درخواست های هر مشتری طراحی و تولید شده و به طور مستقیم از کارخانه و با قیمت مناسب به فروش می رسانیم.

شماره تماس جهت هماهنگی:

09126457527

https://sanatbaran.ir

Open chat
سلام
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟